Komfort i bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Realizując marzenia o kupnie własnego mieszkania warto znaleźć lokum spełniające najwyższe standardy. Charakteryzujące się funkcjonalnymi rozwiązaniami i przyciągającą wzrok ponadczasową architekturą, a jednocześnie gwarantujące harmonię w codziennym życiu.

FAMILY POINT w Głownie, to propozycja dla osób poszukujących wygody, nowoczesnego designu, komfortu i bezpieczeństwa w przyjaznym otoczeniu. Deweloper zorganizował od podstaw miejsce, które przyszli mieszkańcy wypełnią rodzinną atmosferą, tworząc w nim prawdziwy dom.

Budynek będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną , która w istotny sposób obniży koszty bieżącej eksploatacji

Projekt i jakość na najwyższym poziomie

Dzięki świetnemu projektowi, wysokiej jakości materiałom budowlanym i fachowemu wykonaniu, w tej malowniczej i sielskiej scenerii, powstanie czterokondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkaniowy. Oferta 36 lokali mieszkalnych, o metrażu od 32 do 68 metrów kwadratowych umożliwia wybór mieszkania odpowiadającego indywidualnym potrzebom przyszłego właściciela. Zadbano również o miejsce do przechowywania, dlatego w budynku znajdzie się 36 wygodnych komórek lokatorskich. FAMILY POINT to inwestycja dedykowana osobom pragnącym własnej przestrzeni, swojego prywatnego M2, M3, M4.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Lub zadzwoń

logo-family-point

Nasze dotychczasowe realizacje znajdziecie Państwo na www.artom.pl/budownictwo/realizacje-zakonczone, a jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, prosimy o kontakt indywidualny.

BUILDING LOCATION

© Family Point. All rights reserved. Made By PixelSet